Program a výsledky

Piatok, 25. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK Nitra HK Nitra
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HK Poprad HK Poprad
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC Košice HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava

Nedeľa, 27. Október 2019

HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
16:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC Košice HC Košice
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Poprad HK Poprad
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HK Nitra HK Nitra

Streda, 30. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Nitra HK Nitra
18:00
HK Poprad HK Poprad
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC Košice HC Košice
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

Piatok, 1. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC Košice HC Košice
17:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HK Nitra HK Nitra
HK Poprad HK Poprad
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc

Nedeľa, 3. November 2019

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HKM Zvolen HKM Zvolen
16:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MAC Újbuda MAC Újbuda
15:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC Košice HC Košice
15:30
HK Nitra HK Nitra
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
HK Poprad HK Poprad