Program a výsledky

Nedeľa, 15. September 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
1:3
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
1:2
HC Košice HC Košice
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
5:2
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HKM Zvolen HKM Zvolen
3:2
HK Poprad HK Poprad
MAC Újbuda MAC Újbuda
5:3
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
3:2
HK Nitra HK Nitra

Utorok, 17. September 2019

HK Nitra HK Nitra
6:0
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
4:1
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HK Poprad HK Poprad
6:5 pp
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
5:6
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC Košice HC Košice
3:2
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
6:7
60 min.
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

Piatok, 20. September 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HC Košice HC Košice
MAC Újbuda MAC Újbuda
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HK Poprad HK Poprad
HK Nitra HK Nitra
18:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc

Nedeľa, 22. September 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK Poprad HK Poprad
17:00
HK Nitra HK Nitra
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC Košice HC Košice
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
17:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

Utorok, 24. September 2019

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc

Piatok, 27. September 2019

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
HKM Zvolen HKM Zvolen
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HC Košice HC Košice
HK Nitra HK Nitra
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HK Poprad HK Poprad

Nedeľa, 29. September 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK Nitra HK Nitra
16:00
HC Košice HC Košice
HK Poprad HK Poprad
17:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA

Utorok, 1. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK Poprad HK Poprad
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HC Košice HC Košice
17:30
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

Piatok, 4. Október 2019

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC Košice HC Košice
17:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Nitra HK Nitra
18:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

Nedeľa, 6. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HK Nitra HK Nitra
16:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK Poprad HK Poprad
16:00
HC Košice HC Košice

Piatok, 11. Október 2019

HC Košice HC Košice
17:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
HK Poprad HK Poprad
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HK Nitra HK Nitra
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
MAC Újbuda MAC Újbuda

Nedeľa, 13. Október 2019

MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HKM Zvolen HKM Zvolen
HK Nitra HK Nitra
16:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Poprad HK Poprad
17:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava

Piatok, 18. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC Košice HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK Poprad HK Poprad
18:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HK Nitra HK Nitra
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
MAC Újbuda MAC Újbuda

Nedeľa, 20. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HK Nitra HK Nitra
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
16:00
HK Poprad HK Poprad
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:00
HC Košice HC Košice

Utorok, 22. Október 2019

HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC Košice HC Košice
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK Poprad HK Poprad
18:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Nitra HK Nitra
18:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce

Piatok, 25. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK Nitra HK Nitra
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HK Poprad HK Poprad
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC Košice HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava

Nedeľa, 27. Október 2019

HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
16:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC Košice HC Košice
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Poprad HK Poprad
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HK Nitra HK Nitra

Streda, 30. Október 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Nitra HK Nitra
18:00
HK Poprad HK Poprad
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC Košice HC Košice
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

Piatok, 1. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC Košice HC Košice
15:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HK Nitra HK Nitra
HK Poprad HK Poprad
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc

Nedeľa, 3. November 2019

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC Košice HC Košice
15:30
HK Nitra HK Nitra
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
HK Poprad HK Poprad

Utorok, 12. November 2019

HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

Piatok, 15. November 2019

HK Poprad HK Poprad
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC Košice HC Košice
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

Nedeľa, 17. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:00
HC Košice HC Košice
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
17:00
HK Nitra HK Nitra
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen

Utorok, 19. November 2019

HC Košice HC Košice
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš

Piatok, 22. November 2019

HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HK Nitra HK Nitra
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC Košice HC Košice
17:30
HK Poprad HK Poprad

Nedeľa, 24. November 2019

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
HC Košice HC Košice
HK Poprad HK Poprad
17:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK Nitra HK Nitra
16:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen

Utorok, 26. November 2019

HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA

Streda, 27. November 2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HK Nitra HK Nitra
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HK Poprad HK Poprad

Piatok, 29. November 2019

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HK Poprad HK Poprad
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK Nitra HK Nitra
18:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce

Nedeľa, 1. December 2019

HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HK Poprad HK Poprad
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
15:30
HC Košice HC Košice
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HK Nitra HK Nitra

Utorok, 3. December 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HK Nitra HK Nitra
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC Košice HC Košice
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HK Poprad HK Poprad
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce

Piatok, 6. December 2019

HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK Poprad HK Poprad
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC Košice HC Košice
17:30
HKM Zvolen HKM Zvolen
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Nitra HK Nitra
18:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

Nedeľa, 8. December 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HK Nitra HK Nitra
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HC Košice HC Košice
15:30
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
HK Poprad HK Poprad
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava

Streda, 18. December 2019

HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HK Poprad HK Poprad
18:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC Košice HC Košice
17:30
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
MAC Újbuda MAC Újbuda
19:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HK Nitra HK Nitra
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
18:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

Piatok, 20. December 2019

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HKM Zvolen HKM Zvolen
18:00
HK Nitra HK Nitra
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC Košice HC Košice
HK Poprad HK Poprad
18:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava

Nedeľa, 22. December 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
HK Nitra HK Nitra
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
MAC Újbuda MAC Újbuda
HK Poprad HK Poprad
17:00
HC Košice HC Košice

Štvrtok, 26. December 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HK Poprad HK Poprad
HC Košice HC Košice
15:30
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK Nitra HK Nitra
18:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

Sobota, 28. December 2019

HC Košice HC Košice
15:30
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK Nitra HK Nitra
16:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš

Pondelok, 30. December 2019

DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
18:30
HKM Zvolen HKM Zvolen
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
18:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
18:30
HK Nitra HK Nitra
HK Poprad HK Poprad
18:00
MAC Újbuda MAC Újbuda

Sobota, 4. Január 2020

MAC Újbuda MAC Újbuda
17:00
HC Košice HC Košice
HK Nitra HK Nitra
16:00
HK Poprad HK Poprad
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
16:00
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA

Pondelok, 6. Január 2020

HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
17:00
DVTK Jegesmedvék Miskolc DVTK Jegesmedvék Miskolc
HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17:00
HKM Zvolen HKM Zvolen
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
17:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Poprad